סאו קריאייטיב מביאה עימה ניסיון שיווקי עשיר. כחלק השירותים אותם מציעה החברה ניתן לקבל ייעוץ שיווקי אסטרטגי, ייעוץ קידום אתרים בפרט וייעוץ בענייני אינטרנט ככלל. אנו מאמינים בהנחלת הרגלי עבודה נכונים ובהקניית כלי עבודה ללקוחותינו כך שהשיפור והייעול יוטמעו וימשכו לאורך זמן.
ייעוץ וליווי

ייעוץ וליווי

סאו קריאייטיב - ייעוץ וליווי לשיווק באינטרנט
סאו קריאייטיב מתמחה בקידום שיווקי של אתרי אינטרנט, תוך מתן ייעוץ וליווי לכל אורך הדרך על ידי טובי המומחים. סאו קריאייטיב בונה עבורך חליפת שיווק אסטרטגית.
סאו קריאייטיב - ייעוץ וליווי לשיווק באינטרנט
בחירה ורישום דומיין כאמצעי לקידום אתרים – כל הסודות מתגלים

בחירת דומיין כמרכיב בתהליך קידום אתרים. בחירת דומיין שתואמת את תוכן האתר תסייע לדירג יותר גבוהה על ידי מנועי החיפוש ובכך תתרום לקידום האתר בצורה מהירה יותר.ישנה חשיבות נוספת לסיומת האתר מבחינת מנועי החיפוש ולכן חשוב לבחור את הדומיין בקפידה.

בחירה ורישום דומיין כאמצעי לקידום אתרים – כל הסודות מתגלים
עבודה שיתופית - Crowdsourcing
המהות של המילה היא עבודה שיתופית המובילה לתוצאה אחידה. המטרה עיבוד ופעילות משותפת לכיוון רצוי אחיד ולפתרון משוקלל של בעיה. הגדרה מפורשת ומקיפה קיימת גם בויקיפדיה או מיקומים ראויים אחרים, שתמציתם אביא בנפרד. אבל צריך לשקול לפני פעילות בתחום, ולא בהכרח לרות אחרי עוד באזז. סביב המילה צצו פירושי משמעות, צרופים שונים סביב ה CROWD , וכבר ראינו שזהו עוד ביטוי חדש למשהו ישן...אין חדש תחת השמש, רק פרשנות. בקרוב מאמר על "תאוריות ניהול בתנ"ך" ואף על "תנ"ך ושיווק" , "תנ"ך ומינהל עסקים", רק כדי שנראה שבאמת אין חדש תחת השמש, רק פרשנות, מתן דגש ושקלול שונה לפרמטרים שונים בהתאם לתקופת התייחסות , בהתאם לעומק חדירת המחקר האקדמי , ולעיתים בהתאם לעומק החשיבה הפילוסופית המזרחית והמערבית.
עבודה שיתופית - Crowdsourcing
שיווק ברשתות חברתיות – האם זה פשוט?
Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn הינם רשתות שכבשו את האינטרנט בסערה. שירותים ומוצרים, מידע ומיתוג אישי וחברתי משמשים בערבוביה. כולם שם. כולם בטוחים שהנה הגיע פתרון הקסם. ולא כך...גם רשתות שיווק וגם כל סוחרי האינטרנט חשים משום מה חובת נוכחות. ממש כולם מדברים, ומקדמי האתרים ובוני המותגים רוצים לערב כל לקוח במשחק החדש שהגיע לשכונה. אבל חייבים לעצור ולהשקיע מעט מחשבה, אולי שונה מהקו הכללי – רשת חברתית היא כלי נפלא להראות ארגון ויכולותיו. מקום טוב לבנות מיתוג. אבל מה על ההשקעה בביצוע ובעדכון שוטף? האם יש לך מי שיעשה זאת? יש תקציב? יש המשכיות?

שיווק ברשתות חברתיות – האם זה פשוט?
קמפיין ממומן או קידום אורגני
כל בעל עסק אשר קיבל את ההחלטה המבורכת לקדם את עסקיו באמצעות האינטרנט, מתלבט בשאלה מה עדיף, קמפיין ממומן במנועי חיפוש כגון תוכנית ה (PPC (Pay per Click במסגרת Google AdWords או קידום האתר בצורה אורגנית? "ישנם עסקים אשר בחרו לפעול בשני הערוצים אך מתחבטים בשאלה מהו התמהיל הנכון בין השניים?" בכדי לקבל החלטה מושכלת יש להבין את המהות והיתרונות של כל שיטה.
קמפיין ממומן או קידום אורגני
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

ייעוץ וליווי

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה