קידום אתרים מתייחס לשיפור מיקום בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים עבור מילות מפתח נבחרות. קידום אתרים הינו תהליך אשר מיישם כללים, כלים וניסיון שיווקי עשיר, וכחלק מתהליך הקידום נספק ייעוץ שיווקי אסטרטגי לשיפור התפוקות מהאינטרנט

קידום אתרים

קידום אתרים

 

בחירה ורישום דומיין כאמצעי לקידום אתרים – כל הסודות מתגלים

עומדים בפני הקמתו של אתר חדש ? ברכותינו. אתם עומדים בפני תקופה מרגשת מאוד של עיצוב ויצירה, של הכוונה וחשיבה וכן, גם של קבלת כמה החלטות קשות ומשמעותיות עבור האתר החדש שלכם ובראשו – בחירת שם הדומיין עבורו. שם הדומיין הוא תעודת הזהות של האתר, הוא השם המזוהה עם האתר, עם מי שעומד מאחוריו ועם מה שהאתר מייצג. חשבתם שלבחור שם לילד זה קשה ? בחירה של שם דומיין הוא עניין קשה הרבה יותר!

 

בחירה ורישום דומיין על פי עקרונות קידום אתרים

למרבה הצער, מעטים מבינים את הקשר שבין בחירה של שם הדומיין ובין קידום אתרים מקצועי, שהוא אחד היעדים המרכזיים של מקימי אתרים חדשים כיום – היכן הם ימוקמו בגוגל, מהן מילות המפתח שיקדמו אותן, ומהו התוכן שהם נדרשים לשלב באתר, על מנת לקדם את אתרם בצורה אפקטיבית ? לשם הדומיין ישנה חשיבות קריטית בקידום האתר, בעיקר מהסיבות הבאות:

1.      מנועי החיפוש וגוגל בראשם, מדרגים גבוה יותר אתרים בעלי שם דומיין הרלוונטי לתוכן האתר, זאת באמצעות המילונים ומנגנוני הפענוח של מנועי החיפוש, המנסים לנתח את שם הדומיין על מנת להבין למה התכוון המשורר וכיצד קשור שם הדומיין לתוכן ?

2.      גם גולשים נוטים להשליך את שם הדומיין על מידת המקצועיות של האתר, או במילים אחרות – ככל ששם האתר סמכותי ומקצועי יותר, כך הוא יועדף על ידי גולשים בשר ודם, שיצרו תנועה באתר וימשכו אליו תשומת לב רבה יותר.

 

עקרונות בחירה ורישום דומיין מבחינה גיאוגרפית כמוטיבציה לקידום אתרים

על מנת להצליח לקדם את האתר גם באמצעות שם הדומיין שלו, הרי שנדרשת בחירה של שם דומיין בסיומת המדינה בה מצוי קהל היעד של האתר. במילים אחרות, עבור אתרים בעברית המיועדים לקהל ישראלי יש לבחור בסיומת .co.il ועבור קהל צרפתי תהיה הסיומת .co.fr עבור קהל אמריקאי או בינלאומי ניתן כמובן לבחור בסיומות ה-.com לסוגיהם, אולם חשוב במקרים אלה לשייך את הדומיין למיקום גיאוגרפי באמצעות רישום בכלי הניהול המתאימים של גוגל.

ואגב, על מנת להשיג קידום אתרים מקצועי אפקטיבי משלים, גם בחירת מיקום אחסון האתר נדרשת להתבצע במדינת היעד שלו, ואם מדובר באתר המיועד למספר קהלים במספר מדינות, כדאי להקים תת אתרים לכל מדינה ולבצע רישום דומיין שלהם בנפרד.

 

וכיצד יכולים אנחנו ב SEO-Creative לסייע לכם בעת בחירה ורישום דומיין ?

אם אתם עומדים בפני בחירה ורישום דומיין, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו, על מנת שנוכל לסייע לכם בבחירה. כפי שהדגמנו במאמר, שם הדומיין הוא קריטי לנושא קידום האתר ובאמצעות יישום העקרונות שהדגמנו ועקרונות אחרים, מובטח כי שם הדומיין שלכם יעשה יותר משירות טוב לאתר שלכם – הוא יתרום לקידום משמעותי שלו (פעולה שהתכוונתם לעשות גם ככה ואף לשלם עליה סכומים נכבדים). רישום דומיין? אין בעיה. אנחנו נסייע לכם גם בכל התהליך הבירוקראטי, נהיה בקשר עם סוכנויות רישום הדומיינים, ונוודא כי הדומיין החדש שלכם ירשם באופן מדויק וברור. תתחדשו!

 

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

קידום אתרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה