קידום אתרים מתייחס לשיפור מיקום בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים עבור מילות מפתח נבחרות. קידום אתרים הינו תהליך אשר מיישם כללים, כלים וניסיון שיווקי עשיר, וכחלק מתהליך הקידום נספק ייעוץ שיווקי אסטרטגי לשיפור התפוקות מהאינטרנט

קידום אתרים

קידום אתרים

 

בנייה נכונה של קישורים

קידום אורגני בעזרת קישורים

כל בעל אתר מעוניין בתנועה גדולה של אנשים באתרו. בכדי להשיג את התנועה הזו על בעל האתר לקדם אותו בין כל שאר מיליוני האתרים. קידום האתר חשוב מאוד לאור ריבוי האתרים, במיוחד לאלו שרוצים לשפר את הסיכויים של האתר להופיע בתוצאות החיפוש. ללא שום פעולת קידום אתרים, האתר יישאר במקומו ומעטים מאוד, אם בכלל, יידעו על קיומו. קידום האתר נועד במיוחד עבור מנועי החיפוש, שכן רוב האנשים שגולשים באינטרנט ומחפשים דבר מה אינם יודעים את הכתובת המדוייקת שבו ימצאו אותו, ולכן הם פונים למנועי החיפוש שיחפשו כתובות אופציונליות עבורם. בכדי להגיע למקום טוב בעשיריה הפותחת, או אפילו בעשרים הכתובות הראשונות, כדאי לבצע קידום אורגני. זוהי שיטה יעילה ומתוחכמת לקדם את אתרך במעלה תוצאות החיפוש. בעיקרה מתבססת השיטה על מערך מילות וביטויי מפתח שיש להגדיר מראש וכן על הכנסת תוכן רלוונטי ומתאים לתחום בו עוסק האתר לכל אחד מדפי האתר. אחת הדרכים שבאמצעותה אפשר לבצע קידום אורגני לאתרים היא בעזרת בניית קישורים.

 

בניית קישורים נכונה משפרת קידום אורגני של האתר

 

מטרת הקישורים היא להוביל לאתר שלכם למעשה. הדבר מתבצע כנסיעה בכביש דו מסלולי; המסלול האחד מיועד לגרום לגולשים להקליק על הקישורים שמובילים לאתר שלכם מאתרים אחרים ובכך להגיע לאתר. המסלול השני מיועד למנועי החיפוש (במיוחד לעכביש של גוגל שסורק כל אתר על קישוריו) שצריכים לקרוא את הקישורים ולבצע את הדירוג לאתר. דירוג האתר במנועי החיפוש לפי קישורים נקבע לפי שלושה פרמטרים, והם: מספר הקישורים שמובילים לאתר שלך ממקורות אחרים, הדירוג של אותם מקומות במנועי החיפוש והרלוונטיות של האתר המוביל לאתר שלך. לכן, חשוב מאוד להקפיד על בנייה נכונה של קישורים, אחרת המלאכה של קידום אורגני לא תהיה שלמה וחבל על ההשקעה. המלצתנו היא לבצע את המחקר המקיף ביותר שתוכלו לבצע בכדי להפיק את מירב התועלת. על הקישורים להיות מורכבים לפי הנושא שבו עוסק האתר שלך ובנויים בהתאמה אישית שכן קידום אורגני כבר לא עובד על כמות הקישורים או כמות מילות וביטויי המפתח כי אם על איכות התוכן עצמו והרלוונטיות שלו.

קידום אורגני בעזרת קישורים יכול להיות מוצלח רק אם הקישורים בנויים כהלכה. ישנם כמה צעדים שחשוב לזכור עת אתם יושבים למלאכת הבנייה. ראשית, זכרו כי קישורים בכיוון אחד - קרי, לא קישורים הדדיים - הם איכותיים יותר (בעיני מנוע החיפוש). שנית, שימו לב למיקום של כל קישור, הן בעמוד שקישר אליכם והן בעמודים שנמצאים באתר שלכם ומקשרים לאתרים אחרים. גם למיקום של העמוד שמכיל את הקישור לאתר שלכם יש חשיבות רבה בעיני מנוע החיפוש. בכלל זה כדאי לדעת שקישור הממוקם בדף הבית של אתר אחר ומקשר לאתרכם הא איכותי יותר מאשר קישורים הממוקדמים בעמודים אחרים.   

בנוסף, כידוע קידום אורגני יש לבצע בדרך מתוחכמת ואלגנטית, כמעט בלתי מורגשת כלפי הגולש, ולכן הרלוונטיות של האתר שמכיל קישור לאתר שלכם צרכה להיות גבוהה. רלוונטיות בונה קישורים נכונים יותר. ישנם לא מעט אתרים באינטרנט שמציעים החלפת קישורים הדדית אוטומטית ולא מתייחסים כלל לרלוונטיות. קישורים כאלה לא יעלו את הדירוג של האתר שלכם.

דבר חשוב ביותר שיש לקחת בחשבון כשבונים קישורים במסגרת קידום אורגני הוא לקבל קישורים רק מאתרים שאתם סומכים עליהם ושיש להם דירוג טוב במנועי חיפוש. רצוי אפילו להפעיל קשרים עסקיים שיש לכם בשביל להציב קישורים לאתר שלכם במקומות מכובדים ואמינים.

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

קידום אתרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה