קידום אתרים מתייחס לשיפור מיקום בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים עבור מילות מפתח נבחרות. קידום אתרים הינו תהליך אשר מיישם כללים, כלים וניסיון שיווקי עשיר, וכחלק מתהליך הקידום נספק ייעוץ שיווקי אסטרטגי לשיפור התפוקות מהאינטרנט

קידום אתרים

קידום אתרים

 

קידום בגוגל: בלשים בפעולה

המטרה של חברות קידום בגוגל, כך נהוג להסביר, היא לדאוג לכך שהאתרים שלהם הם מספקים שירותים יזכו להופיע במקום יותר גבוה בתוצאות של מנוע החיפוש הפופולארי ביותר. חברות קידום בגוגל נמדדות לפי מידת ההצלחה שלהן בהבאה של אתרים אל העמוד הראשון ואפילו אל המקום הראשון של תוצאות מנוע החיפוש עבור ביטוי נתון. דרך אחרת או זווית אחרת לבחון את עבודתן של חברות קידום בגוגל היא לראות אותן כמין בלשים פרטיים שמנסים לפענח תעלומה כדי לסייע ללקוח או ללקוחות שלהן.
מנוע החיפוש גוגל מבוסס על נוסחה סודית שהומצאה על-ידי מייסד המנוע – לארי פייג'. הנוסחה עוברת עדכונים והתאמות ללא הרף כדי שהיא תתאים בצורה המיטבית למטרות מנוע החיפוש: הצגת תוצאות אובייקטיביות ומתאימות לבקשת החיפוש של הגולש. חברות קידום בגוגל צריכות לפענח את הנוסחה כדי לדעת כיצד עליהן לפעול כשהן רוצות לקדם את האתרים שמשלמים להן עבור השירותים שלהן. הן ממלאות את תפקידו של הבלש שניצב אל מול תעמולה: כדי ללכוד את הפושע או כדי להציל את הלקוח שלו עליו להבין את התוכנית של האדם או הקבוצה שניצבים מולו. כדי לסייע ללקוחות שלו הבלש צריך לפתור תעלומה; כדי לסייע ללקוחות שלהן, חברות קידום בגוגל צריכות לפענח את תעלומת הנוסחה של מנוע החיפוש.
אולי אפשר לומר שחברות קידום בגוגל בעצם עושות ההיפך מבלשים בספרות. במקום לפתור פשע הן מנסות לבצע את הפשע המושלם: לקדם אתרים מבלי שמנוע החיפוש ישים לב לכך שהאתרים הללו מקודמים. אם מנוע החיפוש מנסה לתת לגולש תוצאות נכונות מבחינה אובייקטיבית הרי שהוא היה רוצה לגלות אילו תוצאות מקודמות בצורה לא אובייקטיבית. חברות קידום בגוגל, לעומת זאת, מנסות לטשטש את העקבות שלהן ולהסתיר את המלאכה שלהן כך שאיש לא יבחין בה. המהנדסים של גוגל מנסים ללא הרף לגלות את העקבות של חברות הקידום כדי להציב בפניהן מכשולים חדשים.

 

קידום בגוגל - עבודת חברת קידום האתרים


חברות קידום בגוגל פועלות אם כן בצורה שיש לה כפל פנים: מצד אחד הן מנסות לפתור את התעלומה שמציב להם מנוע החיפוש. מצד שני הן מנסות להציג תעמולה בלתי פתירה למנוע החיפוש, תעלומה שאותה הוא לא יוכל לפענח. גם מנוע החיפוש עצמו יוצר תעלומה ומנסה בו בזמן לפענח תעלומה אחרת: דרך הפעולה של חברות קידום בגוגל. זהו משחק של חתול ועכבר, של שוטרים וגנבים, משחק מחבואים שבו לא ברור מיהו העומד ומיהו המתחבא ומי רודף אחרי מי.

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

קידום אתרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה