קידום אתרים מתייחס לשיפור מיקום בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים עבור מילות מפתח נבחרות. קידום אתרים הינו תהליך אשר מיישם כללים, כלים וניסיון שיווקי עשיר, וכחלק מתהליך הקידום נספק ייעוץ שיווקי אסטרטגי לשיפור התפוקות מהאינטרנט

קידום אתרים

קידום אתרים

 

הפרסום בפייסבוק פשוט עובד

פייסבוק, הרשת החברתית שהגיחה לאוויר העולם בתחילת 2004, ותוך פרק זמן קצר היא הצליחה לשנות את כללי המשחק בנוגע להרגלי הגלישה של כל אחד ואחת מאיתנו. בהמשך, רשת הפייסבוק תרמה מעוצמתה למהפכות ושינויי שלטון מרחיקי לכת (המהומות בכיכר תחריר במצרים החלו בעקבות פוסט זועם בפייסבוק), והיא אף הצליחה לשנות את הרגלי הצריכה, ובעיקר, את הרגלי הפרסום של לקוחות קטנים וגדולים כאחד. 

 

השימוש התכוף ברשת הפייסבוק על ידי למעלה מ-3,000,000 מיליון ישראלים (כמחצית מהם פעילים ברחבי הרשת החברתית מדי יום!!!), מהווה "קרקע פוריה" עבור כל איש עסקים, איש שיווק, פרסומאי ורעיונאי המעוניין למנף את הפעילות העסקית שלו באמצעים מפולחי קהל יעד ומטרה.  

 

 באופן עקרוני, מהלכי פרסום בפייסבוק מבוססים על מאפייני פילוח של כל אחד ואחת מהחברים ברשת, כאשר בין יתר אפשרויות הפילוח תמצאו נתונים סטטיסטיים כגון: פילוח פרסומי-שיווקי בהתאם לגיל הגולשים, מינם, מיקומם הגיאוגרפי, תחומי עניין ועוד. במקביל ליכולות הפילוח, רשת הפסייבוק מאפשרת לכל בעל עסק העושה שימוש בפלטפורמה הפרסומית-שיווקית שלה, ליהנות מעמודי פייסבוק עסקיים אשר נועדו בין היתר לחזק את המותג בתוך הרשת החברתית. 

 

 בדומה לכל אפיק מדיה אחר, גם מהלכי פרסום ושיווק ברשת הפייסבוק חייבים להיתמך על ידי רעיון קריאטיבי מבריק ובולט שייצור עניין בקרב קהלי היעד אותם הגדרתם לעצמכם מראש. היתרון של הפסייבוק טמון בעובדה שהוא מוביל אתכם (ואת המהלך הפרסומי-שיווקי שלכם) ישירות לעיניהם של הלקוחות הפוטנציאליים הבאים שלכם, וכל זאת ללא "מסננים" בדמות של עורכי תוכן כפי שהיה נהוג (ועדיין מונהג) בעולם המדיה המסורתי (רדיו, עיתונות, פרינט ואפילו טלוויזיה). 

 

 הפייסבוק כובש את הסמארטפון

 כניסת הטלפונים החכמים אל תוך חיינו, הובילה אף היא למינוף הפוטנציאל השיווקי –פרסומי של רשת הפייסבוק, וזאת בשל העובדה שהטלפון החכם הפך את רשת הפייסבוק לזמינה עבור כל אחד ואחת מאיתנו בכל רגע נתון 24/7. עם כניסת הטלפונים החכמים לתוך חיינו, החל להיעשות שימוש מוגבר במה שמוכנה אפליקציות פייסבוק המהוות פלטפורמה שיווקית-פרסומית נוספת בה ניתן לחשוף את הפעילות העסקית של כל אחד ואחת מאנשי העסקים, היזמים ומפתחי הרעיונות והמוצרים השונים. 

 

 לצד ריבוי אפשרויות הפרסום ברשת הפייסבוק, הלכו והתרבו גם חברות המדיה והאינטרנט העוסקות במתן שירותי פרסום ברשת הפייסבוק. החברות המקצועיות והמנוסות מתוכן, מעמידות לרשות כל אחד ואחת מכם, עולם שלם של אפשרויות פרסום ושיווק במהירות הגלישה! מומלץ לכם לבדוק-שווה לכם לבצע!

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

קידום אתרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה