סאו קריאייטיב מובילה את תחום השיווק באינטרנט וקידום אתרים בארץ ובחו"ל. החברה מספקת שירותיי ייעוץ שיווקי ואסטרטגי לקידום אתרים, פרסום באינטרנט, שיווק ברשתות חברתיות, פרסום בגוגל ובפייסבוק. קידום אתרים, שיווק ופרסום המבוסס על עמידה ביעדים העסקיים של לקוחותינו.
החברה

החברה

 

מדיניות פרטיות ותנאי שימוש באתר

אתר סאו קריאייטיב - שיווק חכם מספק לגולשים מידע בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט. פרטיות המשתמשים באתר חשובה לנו ולכן אנו ממליצים כי עמוד זה יקרא. מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש באתר נכתבו עבור הגולשים במטרה לסייע בהפקת תועלת מרבית, תוך כדי מניעת אי נעימות, אי נוחות או פגיעה כלשהי.

שליחת פרטי התקשרות באמצאות האתר
קיימים מספר מקומות באתר בהן הגולשים מתבקשים להזין נתונים מזהים ופרטים אישיים, כגון טופס יצירת קשר בו יש להזין: שם, טלפון, אתר וכתובת דואר אלקטרוני. אין חובה לספק מידע זה, אך מאידך אי מתן מידע מדויק עשוי לא לאפשר לנו לספק לך את השירות בו אתה חפץ.

שימוש פרטים אישיים
פרטיים אישיים יישארו חסויים, אנו לא נמכור, לא נשתף ולא נחלוק פרטיים אישיים עם אף גורם שלישי מבלי לבקש הסכמה מלאה ומראש, וזאת למעט חריגים או כנדרש על פי החוק או בהליכים משפטיים כאשר מידע זה רלבנטי. הפרטים האישיים יאוחסנו עפ"י חוק.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות להעביר מידע כללי על משתמשים הנרשמים ומבקשי מידע באתר לצדדים שלישיים,.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעשות שימוש בפרטי המשתמש לצורך הפניית מסרים אישיים אל המשתמש בהתאם לנתוניו ובקשותיו.
המשתמש מסכים כי למפעיל האתר עומדת הזכות לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני, אותה סיפק עם רישומו באתר הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים פרסומיים ו/או מסחריים, וזאת כל עוד נתוניו האישיים של המשתמש לא יועברו לצד שלישי.

נזק כתוצאה משימוש באתר
אין בעל האתר נושא אחריות ל כל נזק, טעות או אי דיוק שייגרם כתוצאה מהסתמכות על המידע הניתן באתר. האחריות הבלעדית על בדיקה ואימות המידע המסופק באתר היא על הגולשים בלבד.

עדכון במדיניות השימוש או מדיניות הפרטיות
אנו שומרים את הזכות לשנות מפעם לפעם את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש באתר. שנויים מהותיים יפורסמו במקביל גם בדף הבית של האתר.

לפרטים נוספים והבהרות לגבי מדיניות פרטיות ותנאי שימוש באתר ניתן ליצור קשר
 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

החברה

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה