פרסום בגוגל עפ"י רוב מתייחס הן לפרסום בגוגל אדוורד, אשר מאפשר פרסום ברשת החיפוש של גוגל ורשתות חיפוש של שותפים ופרסום ברשת התוכן אשר מאפשר להציג פרסומות בתוך אתרים המעונינים לחלוק עם גוגל ברווחים. יחד עם זאת חשוב לזכור שקידום אורגני יביא לתוצאות אשר ישארו לאורך זמן, ולכן מומלץ לשלב בין השניים
פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

 

פרסום בגוגל – אין קיצורי דרך

מגרדות לכם הידיים כשאתם נתקלים במודעות אדוורדס של מתחרים? אכן, גם המתחרים שלכם משלמים על כל קליק בדיוק כמוכם וכשיגמר להם התקציב החודשי המודעה שלהם לא תופיע עד אשר הם יגדילו את התקציב. על פניו, ללחוץ על מודעות המתחרים הינה דרך מעולה לנטרל תחרות או גרימת נזק למתחרים – אבל קיצורי דרך ותרמיות אינם משתלמות, בייחוד לא במגרש של גוגל.

התופעה של הקלקת סרק על קישורים שמפנים לפרסומות או מודעות ללא כוונה אמיתית לבצע רכישה נקראת  "הונאת קליקים" (click fraud). גוגל מודעת לתופעה ואף הסכימה לשלם 90 מיליון דולר, כדי להגיע להסדר בתביעה משפטית שהתנהלה נגדה, לפיה החברה גבתה יותר מדי כסף מאלפי מפרסמים, ששילמו עבור הפניות שנוצרו בעזרת התחבולה. בעקבות התביעה גוגל הגבירה את מאמציה להילחם בתופעה ולכן מומלץ לא לחפש קיצורי דרך.

 

יתרה מזו, אם גוגל לא מזכה את המפרסם בכל הקליקים שבוצעו שלא בתום לב, הרי שהיא הרוויחה ממנו. כאן מגיעה הסוכריה, אחוז ההקלקות של מודעות אלו גבוה ולכן ציון האיכות שלהן משתפר, הפועל היוצא הוא שמפרסמים אלו נהנים ממיקומים גבוהים עבור מודעותיהם. כך לדוגמא אם למפרסם מסויים בוצעו קליקים בעלות של 100 ש"ח ליום הרווח בשורה התחתונה יהיה גבוה יותר, שכן בעתיד המודעות שלו יקבלו יותר חשיפה, במיקומים יותר גבוהים ובעלות לקליק יותר נמוכה.הדבר הטוב ביותר שנוכל להציע לאלו שהחליטו לפרסם בגוגל הוא להישאר עם האצבע על הדופק. חשוב להקפיד על כללי המפתח, בדיקת הסטטיסטיקות של הקמפיין שהעלתם דרך ממשק הניהול של גוגל אדוורדס. חשוב לעדכן כל הזמן את המודעות וביטויי המפתח אותם אתם מבקשים לפרסם וכמובן לערוך מחקר מקיף טרם פרסום בגוגל על מנת לנהל מסע פרסום אפקטיבי ויעיל הן מבחינת התוצאות והן מבחינת העלויות.

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

פרסום בגוגל

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה