פרסום בגוגל עפ"י רוב מתייחס הן לפרסום בגוגל אדוורד, אשר מאפשר פרסום ברשת החיפוש של גוגל ורשתות חיפוש של שותפים ופרסום ברשת התוכן אשר מאפשר להציג פרסומות בתוך אתרים המעונינים לחלוק עם גוגל ברווחים. יחד עם זאת חשוב לזכור שקידום אורגני יביא לתוצאות אשר ישארו לאורך זמן, ולכן מומלץ לשלב בין השניים
פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

 

מה זה פרסום בגוגל?

פרסום בגוגל - שטח הפרסום הגדול בעולם

מנוע החיפוש גוגל נחשב כיום למנוע החיפוש באינטרנט המוביל בעולם. ניתן לומר כי מרבית ממשתמשי האינטרנט ברחבי העולם עושים בגוגל שימוש יומיומי והוא אף מהווה שער הכניסה לאינטרנט עבור רבים. לכן, כמעט כל חברה ועסק פרטי פונים לפרסם את עצמם בגוגל, שכן הפוטנציאל לחשיפה גבוהה באמצעות פרסום בגוגל הוא גדול במיוחד. למעשה, גוגל אוצר בתוכו את שטח הפרסום הגדול והיעיל ביותר בעולם וככזה, כולם רוצים לתפוס את השטח שלהם בתוכו. אולם, בכדי שהפרסום יעשה את העבודה ומלוא או רוב הפוטנציאל יתממש, חשוב להתמצא במהלכים שמבוצעים מאחורי הקלעים של גוגל; איך הוא עובד? על מה לשים דגשים? זה עולה כסף? ומה זה בכלל פרסום בגוגל? היתרון הגדול בגוגל הוא שכל אחד יכול ללמוד את השיטה, עם קצת השקעה וסבלנות, ולהצליח לפרסם את העסק שלו בגוגל. ישנן גם חברות שעיסוקן הוא פרסום בגוגל, והן תוכלנה לבצע זאת עבורך במידה וזמנך אינו מאפשר את לימוד רזי גוגל והפרסום בו.

מה זה פרסום בגוגל? 

פרסום בגוגל יכול להתבצע ככל פרסום רגיל, בעזרת יצירת מודעה וקניית שטח פרסום, אולם קיימת דרך להגדיל את הסיכוי שדווקא המודעה שלך תופיע בין הראשונות. שיטה זו מתבססת על מילות מפתח. אם ברצונך להגדיל את סיכויי החשיפה שלך, הצעד הראשון יהיה פתיחת חשבון ב-Google Adwords. זהו עוד מוצר מבית גוגל שנועד לקדם את האתר שלך על בסיס מילות מפתח שתגדיר מראש. מומלץ להשתמש במילות מפתח בכל פרסום בגוגל.

פרסום בגוגל - מילות מפתח

מילות מפתח הן מילים או ביטויים הקשורים לעסק שלך או לתוכן באתר שהקמת. ככל שהמילה או הביטוי יהיו יותר רלוונטיים לאתר שלך ולתחום בו אתה עוסק ואשר אותו אתה מעוניין לפרסם ולקדם, כך עולה הסיכוי שבסופו של דבר יותר גולשים יגיעו ויקליקו על המודעה שלך. בכדי שתבחר את מילות המפתח הנכונות, גוגל מספקת כלי נח וידידותי לשימוש הנקרא Google Keywords ששמאפשר לך לעשות מחקר קטן אודות הסטטוסים של מילים וביטויים שאתה בוחר. ניתן לקבל מידע אודות מספר ההופעות של המילה או הביטוי בחיפוש חודשי, מקומי וגלובלי וכן לדעת את מידת התחרות של המילה.  

פרסום בגוגל - המודעה

כעת הגיע הזמן ליצור את מודעת הפרסום שלך. באפשרותך לכתוב טקסט קצר שמשלב את מילות או ביטויי המפתח שבחרת מראש או פשוט מודעת פרסום קצרה עבור העסק או המוצרים שלך. כאשר גולשים יערכו חיפוש בגוגל וישתמשו באחת או בכמה ממילות המפתח שהגדרת, יש סיכוי שהמודעה שלך תופיע בצד העמוד, ליד תוצאות החיפוש. עצם קיום המודעה בנפרד מתוצאות החיפוש כבר מעלה את פוטנציאל ההתבלטות שלה ואת הסיכוי שהגולש יקליק עליה ולא יצא למסע חיפושים ברחבי האינטרנט. למעשה, מודעת פרסום בגוגל באמצעות כלי ה-AdWords מאפשרת לעסק שלך להיחשף לעיניהם של גולשים שחיפשו את השירות או המוצרים שאתה מציע, מה שבאמת הופך את הפרסום ליעיל יותר.

פרסום בגוגל - כמה זה עולה?

פרסום באמצעות Google AdWords מאפשר לך לשלוט בתקציב הפרסום שלך. ניתן לקבוע סכום מסויים (אפילו חמישה דולרים ליום) עבור פרסום בגוגל. למעשה, חשבונך מחוייב רק כאשר גולשים מקליקים על המודעה שלך. עבור מפרסמים מישראל יש אפשרות לשלם לפני או אחרי הקלקות הגולשים באמצעות כרטיסי אשראי של ויזה ומאסטרכארד וכן דביטכארד (כרטיס אשראי ללא ספרות בולטות). עלות הפעלת חשבון פרסום בגוגל הינה 25 שקלים בלבד.

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

פרסום בגוגל

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה