סאו קריאייטיב מספקת שירותי קידום אתרים, ניהול קמפיינים, שיווק באינטרנט ופרסום ברשתות חברתיות לחברות מובילות בארץ ובעולם
לקוחות

לקוחות

 

זולה פינות ישיבה לכל מטרה

זולה היא חברה המייצרת פינות ישיבה בתחום רהיטי הגן היוצרות פינת ישיבה נעימה המורכבות בעיקר מספות, כורסאות, מזרונים וכריות.

 

 

זולה ריהוט לגן | פינות ישיבה | פינת זולה

 

מכתב תודה מזולה

 

חברת "זולה" מספקת פתרונות ישיבה, מיתוג לעסקים וריהוט גן. החברה פונה  ללקוחות פרטיים ועסקיים ומציעה להם פתרון כולל לריהוט בתי קפה, מלונות, חופי ים גגות וגינות.
יובל, מנכ"ל החברה פנה לחברת Seo- Creative  לאחר שהבין את המשמעות של הקידום בגוגל. "הקמתי אתר, השקעתי בעיצוב בתכנים שיווקים, אבל לא היו מגיעות אליי פניות מהאתר, חקרתי את האינטרנט והבנתי שדרושה עבודה מקצועית של מומחים שיעזרו לי לקדם את האתר ואת העסק שלי בכדי שאקבל חשיפה באינטרנט ואגדיל את כמות הלקוחות שלי".
לאחר פגישה קצרה התגבשה מסקנה שיש לעצב את האתר מחדש וגם להתאים אותו  למנועי חיפוש. ניהול האתר הועבר לחברת Seo-Creative, וההתמקדות במילות החיפוש הרלוונטיות החלה. עבודת הקידום כללה כתיבת תכנים, בחינת פרמטרים והתאמתם לקידום, העברת קישורים לאתר וחיזקו באינדקסים שונים.
יובל מספר על ההצלחה, "כיום אני בעמוד ראשון במילים "פינת ישיבה" "ריהוט זול", "ריהוט" "פינות ישיבה",  אני על המפה מבחינת גוגל, וזו הזירה המשמעותית היום. מגיעים אליי לקוחות חדשים וזה הכי חשוב עבורי ועבור העסק שלי

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

לקוחות

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה