סאו קריאייטיב מספקת שירותי קידום אתרים, ניהול קמפיינים, שיווק באינטרנט ופרסום ברשתות חברתיות לחברות מובילות בארץ ובעולם
לקוחות

לקוחות

 

אבן אם

אבן אם הינה מתחם מקצועי שמרכז  את מיטב האבנים הטבעיות מישראל והעולם לבנייה, שיפוץ, קירוי וחיפוי. הוקמה ב 2003 ומחזיקה במגוון רחב של היצע כאשר למעלה מ 70% מהאבנים המוצגות מיובאות בייבוא אישי ובלעדי של אבן אם.

אבן אם משווקת ומוכרת אבנים טבעיות לחנויות וספקי אבנים שונים, כמו גם ישירות לצרכן על מנת לאפשר לבונה הפרטי חסכון בעלויות וכן הבנה והסבר מקצועי בתחום האבן

 

חיפוי אבן

 

אבן אם -  סיפור הצלחה

 

חברת אבן אם הוקמה בשנת 2003 על ידי רסמי חוסיין, אדריכל ומעצב העוסק בייצור ושיווק אבנים טבעיות וייחודיות לבניה. ערוצי הפרסום בהם פעל בעבר הם רדיו, עיתונות, מגזינים ותערוכות ברחבי הארץ. "העלויות בתערוכות ובכל המדיות מאוד יקרות וכעסק קטן היה עבורי לא אפשרי להחזיר את העלויות הגדולות."
רסמי היה מודע לחשיבות הגוברת וכוחו של האינטרנט ומעצבת האתר שלו המליצה לי על חברת SEO CREATIVE. אתר החברה קיים כבר 5 שנים, אך המבנה שלו לא תאם את מנוע החיפוש של גוגל. לאחר הפגישה הראשונית הוחלט לבצע התאמה ושדרוג של האתר יחד עם תהליך של קידום האתר ובמקביל בניית קמפיין ממומן של גוגל שהסתמך על הידע של רסמי בתחום החיפוי והידע  של ליאור בתחום השיווק באינטרנט.
"העבודה עם חברת SEO CREATIVE הייתה מתוך הבנה הדדית ושיתוף פעולה, והחברה הוכיחה אמינות, מקצועיות ללא פשרות על איכות וירידה לפרטים. העלייה במספר הפניות נמצאת בעליה מתמדת וכל חודש אני מופתע ממספר הפניות והעלויות שממשיכות לרדת בהתמדה. הקמפיין שלי מתחרה עם עסקים גדולים ומבוססים ואני לומד מתוך העבודה הצמודה שלי עם חברת SEO CREATIVE שאפשר לייצר נראות גבוהה באינטרנט וליצר לעסק שלך תדמית של עסק גדול גם אם הוא לא כזה.

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

לקוחות

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה