שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופרסום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות הינו תחום הדורש ידע רב. בחלק זה של האתר ריכזנו עבורכם מאמרים כללים בתחום
מאמרים

מאמרים

 

לימוד קידום אתרים

בניתם אתר יפהפה? השקעתם כסף וזמן יקר? אז דבר ראשון מזל טוב. שנית, זה בדיוק הזמן שלכם להירשם לקורס המקצועי ביותר, קורס קידום אתרים. אם זה האתר הראשון שבניתם או האתר הראשון שאתם עובדים עליו עליכם לדעת שרוב הסיכויים שגולשים יגיעו אליכם הוא במקרה. בעידן שאנו נמצאים היום, שוק האינטרנט כבר די מפותח, קרוב לוודאי שלמתחרים שלכם יש אתר אינטרנט וגם הם ממש כמוכם רוצים שהגולשים יגיעו אליהם.

אז איך גורמים לגולשים, הלקוחות הפוטנציאליים, להגיע לאתר? חשבתם נכון, זה הזמן לקידום האתר.

בטוח שכחברה כבר קיבלתם הצעות מחיר כאלה ואחרות על קידום האתר שלכם, ואתם בטוח כבר יודעים שהעסק הזה אינו זול, חברות המציעות לכם שירותי קידום אתרים במחיר שהוא זול סביר להניח שלא בדיוק יקדמו אתכם ואם כן אז בשיטות פסולות ואסורות (ניצול פרצות במנוע החיפוש)

ובכן במילים הכי פשוטות ובהסבר הכי קצר קידום אתרים זה התהליך שעליכם לבצע על מנת להיות בעמוד הראשון ובמקום הראשון במנועי החיפוש כדוגמת גוגל.

גם אתר מושלם ביופיו יהיה חסר ערך אם לא יופיע במנוע החיפוש או שגולשים לא יגיעו אליו. נכון קיימות האלטרנטיבות היקרות במאד, באנרים באתרים גדולים, שלטי חוצות אך שיטה זו היא כמו זריקת בוץ על הקיר, תנועה לאתר אינה שווה דבר אם אינה תנועה ממוקדת, אם אין זה בדיוק קהל היעד המחפש אתכם ואת המוצר שלכם, גוגל ומנועי החיפוש השונים הם בדיוק הבמה הזו.

על מנת שהאתר שלך יופיע במקום הראשון בגוגל עליך יהיה להבין כיצד מנוע החיפוש של גוגל עובד. כיום בישראל גוגל הוא ללא ספק המנוע חיפוש הפופולארי ביותר ובנימה אישית גם הידידותי ביותר לגולש.

רוב הגולשים, ממש כמוכם, כאשר הם מחפשים בגוגל לרוב לא מדפדפים מעבר לדף התוצאות הראשון ויותר מכך הרוב בכלל לא מקליק מעבר לשלוש ארבע תוצאות הראשונות בעמוד הראשון. ובכן בשביל זה אנו כאן, בשביל ללמד אתכם באמצעות קורס קידום אתרים לשים את האתר היפהפה שלך במקומות הראשונים בגוגל ועל ידי כך להגדיל את תנועת הגולשים לאתר.

קידום אתרים הינו תהליך ארוך, כזה שדורש מאיתנו דקויות ספציפיות, יישום של עקרונות מסוימים והרבה מאד "עשה ואל תעשה" . אתם יכולים לבחור בחברת קידום אתרים שתבצע את העבודה בשבילכם תמורת כמה עשרות אלפי שקלים, או שתוציאו סכום חד פעמי ותקדמו את האתר שלכם בעצמכם.

ללא חברות צד שלישי, כיום בשוק כמעט כל חברה המחשיבה את עצמה שולחת את אחד מהעובדים שלה לקורס בג'ון ברייס, בכדי לבצע לו הסבת מקצוע או להעשיר אותו ובכך החברה מייצרת נכס אמיתי וחשוב. צוות קידום אתרים INHOUSE

בואו ללמוד ידע פרקטי אמיתי שיגדיל לכם את כמות הגולשים באתר, יגדיל את יחסי ההמרה וישפר את המיקומים שלכם בגוגל, תלמדו מהמקצוענים, מאלה שמלמדים במכללה הנחשבת בארץ.

תרשמו היום לקורס קידום אתרים של במכללת ג'ון ברייס

 

מידע על קורסים נוספים:

לימודי שוק ההון 

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

מאמרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה