שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופרסום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות הינו תחום הדורש ידע רב. בחלק זה של האתר ריכזנו עבורכם מאמרים כללים בתחום
מאמרים

מאמרים

 

איתור בעלי מקצוע באינטרנט

כיום, האינטרנט הוא זירת השיווק החשובה ביותר של בעלי עסקים קטנים ובעלי מקצוע בכללם. 
אין ספור בעלי מקצוע מכל התחומים מנסים להגדיל את מספר החשיפות שלהם ברשת ולהגיע ללקוחות פוטנציאלים אשר זקוקים לשירותיהם. התוצאה הבלתי נמנעת של המאבק השיווקי הזה הוא מבחר בלתי נדלה של בעלי מקצוע שמבטיחים שהם הטובים מכולם. 

קידום אתרים באינטרנט הוא אולי אפיק שיווק מעולה לבעלי המקצוע, אך לנו, כלקוחות, המבחר הזה הוא כאב ראש רציני. כיצד אפשר לבחור כאשר בכל חיפוש עולים עשרות ומאות בעלי מקצוע שמעידים על עצמם שהם הטובים ביותר? זה אמנם לא פשוט, אבל מסתבר שיש דרכים לעשות את החיפוש הזה לקל יותר ולא פחות חשוב, לאפקטיבי יותר, כזה שבסיומו תוכלו למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם. 


חיפוש חברתי

עד לפני כמה שנים מנועי החיפוש והאינדקסים היו הדרך היחידה לאיתור בעלי מקצוע ברשת. ואז הגיע פייסבוק. הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם מאפשרת לכם לערוך חיפוש חברתי מבוסס המלצות מאנשים שאתם מכירים מבלי לקום מהמחשב. כל מה שתצטרכו לעשות זה לפרסם בשורת הסטאטוס שלכם את העובדה שאתם מחפשים בעל מקצוע כזה או אחר וההצעות יתחילו לזרום לפייד שלכם. שורת סטאטוס כמו "מחפשת אינסטלטור טוב באזור פתח תקווה, מכירים?" תצליח, לרוב, להפיק תוצאות טובות בהרבה מכל שאילתא שתקלידו במנוע החיפוש. בסופו של דבר, לא משנה עד כמה יצליח מנוע החיפוש לשפר את עצמו ולהציג עבורנו תוצאות איכותיות ורלוונטיות, עדיין לא נמצא התחליף להמלצה אנושית מגוף ראשון. אם יש לכם מספיק חברים, יש סיכוי קלוש שהשיטה הזו תכשל.

 

חיפוש באתרי המלצות

אם החיפוש החברתי לא צלח והישועה לא הגיעה דרך ה"חברים" שלכם בפייסבוק, עדיין לא הגיעה השעה לומר נואש ולוותר על המגע האנושי הכל כך חשוב. ברשת יש לא מעט אתרים שמאפשרים לכל גולש לדרג את בעלי המקצוע שעבדו עמו ולהמליץ עליהם (או להשמיץ אותם, רחמנא ליצלן) בשפה חופשית. המידע הזה עשוי להיות שימושי ביותר עבורכם ולסייע לכם לבחור בבעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם. 

חיפוש בגוגל 
אמנם למנוע החיפוש של גוגל אין דרך להעיד על טיב בעל המקצוע שלו שייך האתר שעולה בתוצאות החיפוש, אך במציאות של ימנו, רק בעלי מקצוע רציניים יכולים להרשות לעצמם להופיע בעמוד התוצאות הראשון שכן מדובר בתחום תחרותי למדיי ועל מנת להופיע בראש עמוד התוצאות צריך בעל המקצוע להעסיק עובד או לשכור שירותי חברה לקידום אתרים. כמובן ש"חאפרים" למינהם לא יכולים להרשות לעצמם את התענוג ולכן עצם ההימצאות במיקום ריאלי בגוגל מעידה על מקצוענות.

 

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

מאמרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה