שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופרסום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות הינו תחום הדורש ידע רב. בחלק זה של האתר ריכזנו עבורכם מאמרים כללים בתחום
מאמרים

מאמרים

 

שיווק באינטרנט - דרך לפרוץ גבולות

שיווק באינטרנט הוא חלק אינטגראלי מעולם הפרסום, אפילו במחלקות הלימוד השונות לימודי השיווק והפרסום מלווים זה את זה. המילה שיווק מקורה במילה "שוק"- שזה סחר של דבר כזה או אחר עם לקוחות פוטנציאלים, ככל שיהיה למוצר פן יותר שיווקי כך המוצר יהיה חשוף יותר לקהל הרחב. למשל, ישנם כמה פורטלים של עבודות בארה”ב, הפורטל שישווק את עצמו בצורה יותר אינטנסיבית הוא הפורטל שיכנס לתודעה טוב יותר. השיווק באינטרנט הוא יחסית די חדש בעולם התקשורת, חברות רבות קלטו את הפואנטה בשיווק האינטרנטי והחלו לנצל את כוח צג המחשב לטובתם.


הדרך הטובה ביותר בימינו היא שיווק באינטרנט


השיווק באינטרנט הוא חלק בלתי נפרד ממסע הפרסום של החברות. מתחיל מהחברות הקטנות ביותר ועד מפלצות הענק ששולטות בתעשייה. השיווק עצמו הוא לא גלוי כל הזמן לרווחת הציבור, אלא גם ישנו שיווק אינטרנט סמוי העובד על התת מודע שלנו. בעצם כל עולם השיווק שמשחק תפקיד עבורנו בעולם האמיתי והממשי באינטרנט נכנס גם בשיא הכוח לשיווק באינטרנט, רק שבשיווק שכזה המפרסם מחליט לנו באיזו תדירות נראה את הפרסומת השיווקית שלו, היכן ומתי.

מה גם שהחיים שלנו הפכו לחיים ממוחשבים כל כך, שהחיים של רובינו מתנהלים ע"י המחשב או המכשיר הסלולארי שלנו, מה שחושף אותנו עוד יותר לכל מיני תכנים פרסומיים ומעבר לפרסום החוצות השיווק באינטרנט סוגר הרמטית את המודעות לחברה או למוצר אותו רוצים לשווק.


אין הבדל כל כך גדול בין שיווק באינטרנט לפרסום חוצות


נכון שהכל התחיל משלטי חוצות ומשם עם הקדמה הטכנולוגית השיווק באינטרנט פרץ סכריו ואף תופס מקום לצד הפרסום חוצות. זה לא אומר שהשיווק באינטרנט פרקטי יותר, כלל וכלל לא, הפרסום אליו אנחנו חשופים בו ביומו הוא בכל מקום ואילולא הפרסום בחוצות לא היה ממשיך את התקיימותו הידיעה בציבור הייתה מתמעטת בהחלט. אבל אם שמתם לב השיווק באינטרנט הרבה יותר נגיש וברגע שאתה רואים פרסומת או לינק למשהו שמשך אתכם, עצם הלחיצה עם העכבר על אותו פורמט וזהו, אתם נשאבים אל תוך מוחו של המפרסם ומשם הדרך כדי שתכירו ותהיו מודעים למוצר/ חברה קצרה ביותר, דבר שבלתי אפשרי בפרסום החוצות, אנחנו אלה ששולטים יותר בפעולות שלנו, אבל לא בתת מודע שלנו.

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

מאמרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה