שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופרסום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות הינו תחום הדורש ידע רב. בחלק זה של האתר ריכזנו עבורכם מאמרים כללים בתחום
מאמרים

מאמרים

 

איזה מבקרים האתר שלך צריך?

איזה מבקרים האתר שלך צריך?

 

רבים מאמינים כי המטרה העיקרית בקידום האתר – היא גידול בתנועה, וזה נכון, אך רק חלקית.

תארו לעצמכם מצב בו פניתם לחברת אתרים חזקה מאוד ותוך זמן קצר השגתם את מבוקשכם – קיבלתם תנועה של פי 10,3,2 גולשים, אך האם המכירות שלכם גדלו גם כן? לא בהכרח.

 

העניין הוא כי ניתן לחלק את סוגי הגולשים ל3 קבוצות:

מבקרים ב"איכות נמוכה" – אותם המבקרים מגיעים בדרך כלל ממנועי חיפוש עבור ביטוים כללים, לדוגמה, "טלפון", "ראש השנה" וכדומה.

מבקרים ב"איכות בינונית" – גם הם מגיעים ממנועי החיפוש, עבור שאילתות "ממוקדות", אך לא בהכרח "מוכרות", לדוגמה, "טלפונים קרינה אלקטרומגנטית", "איך לחגוג את ראש השנה בקפריסין" וכו'.

מבקרים ב"איכות גבוהה" – הם באים בעקבות לחיצה על באנר או תוכן פרסמו שהוביל לאתרכם,  כמו כן גם ממנועי החיפוש בשאילתות "מוכרות" לדוגמה, "טלפון נוקיה 5230", "כרטיס טיסה לפראג קנייה" ועוד.

 

דרך קלה להמיר מבקרים ללקוחות:

הדרך הקלה ביותר להמיר מבקרים ללקוחות היא לפרסם באתר כמה שיותר מידע שימושי ובעל ערך עבור הגולשים.  אם המטרה שלכם היא צמיחה רווחית ולא להרשים את המתחרים עם נתוני סטטיסטיקה גבוהים, חשוב להתמקד במבקרים באיכות גבוהה במיוחד.

 

כמובן, באת קידום האתר חשוב לדאוג ולתפוס מקום בתוצאות גבוהות בחיפוש, אחרת, איך נשיג את התוצאות הרצויות? גורמים רבים משפיעים על מיקום האתר במנועי החיפוש, מספר קישורים, מהיכן מגיעים הקישורים, האם אותם האתרים מספיק אמינים בעיני מנועי החיפוש? תוכן ייחודי שכתוב היטב, כותרות מושכות, וכל זה, כמובן, תלוי במיומנויות המומחים ששכרתם.

 

דוגמה, אם ברצונכם לקדם אתר ביקורות לסרטים חדשים או אתר המציג לוח שידורי טלוויזיה, חשוב שבאת פרסום האתר, הקישורים הנכנסים לא יהיו "ספאם" וחסרי משמעות. חשוב שהקישורים יצאו מאתרים איכותיים הנמצאים גם הם במקומות גבוהים בתוצאות החיפוש.

מלבד מנועי החיפוש, ניתן להשיג לקוחות ממוקדים בהצבת באנרים ומודעות פרסומיות באינטרנט עם קישור לאתרכם.

אל תסמכו על העובדה כי לקוחות פוטנציאלים יבואו לבד, רק סדרה של צעדים מחושבים לקידום האתר יספקו את התוצאות הרצויות ויגדילו את ההכנסות באופן משמעותי. 

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

מאמרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה