שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופרסום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות הינו תחום הדורש ידע רב. בחלק זה של האתר ריכזנו עבורכם מאמרים כללים בתחום
מאמרים

מאמרים

 

קורס בניית אתרים


תכנים בסיסים הנלמדים בקורס בניית אתרים

ברוב הקורסים לבניית אתרים כיום לומדים לכל הפחות את קוד ה - HTML הבסיסי (גרסה 4.01) אשר באמצעותו יוצרים את הקוד הבסיסי של מרבית האתרים ברשת ואת התגיות המרכיבות אותו. לעיתים קרובות לומדים גם את שפת הסימון המשלימה XHTML בה נעשה שימוש על מנת לייבא מידע מאתרי אינטרנט לתוכנות חיצוניות או מנועי חיפוש. אספקט בסיסי נוסף אותו לומדים הוא גיליונות עיצוב מדורגים ( CSSבגרסה 2 או 3) אשר באמצעותם מורים לדפדפן האינטרנט כיצד ייראה הפן החזותי של האתר.
בחלק מן הקורסים הבסיסים לומדים גם כיצד לעבוד עם מערכות ניהול תוכן מוכרות כדוגמת Wordpress ו - Joomla. מערכות אלו אינן דורשות ידע תכנותי, אך עדיין ניתן לבנות באמצעותן אתרים דינאמיים מודרניים.

 

תכנים הנלמדים במסגרת קורסים מתקדמים בבניית אתרים

לאחר שלומדים את התכנים הכלולים בתוך קורס בניית אתרים בסיסי, עולים שלב נוסף ולומדים שפות תכנות המיועדות לרשת. שפות תכנות אלו כגון PHP או ASP.net מאפשרות לכתוב דפי אינטרנט דינמיים אשר מתקשרים עם מסדי נתונים ומאפשרים לגולש או למנהל האתר לתקשר עימו. לדוגמה, מנהל האתר מעלה מאמר חדש לאתר דרך מערכת ניהול התוכן שלו, וכאשר גולש כותב תגובה למאמר מסוים, התגובה שלו נשמרת במסד הנתונים ונשלפת החוצה ביחד עם המאמר עצמו.

 

בנוסף לשפות תכנות המתקשרות עם מסדי נתונים, נהוג ללמוד לכל הפחות את הבסיס של שפת Javascript. שפה זו משמשת בדרך כלל ליצירת אפקטים גרפים הרצים בצורה חלקה בתוך הדפדפן או לאימות טפסים, וזאת בזכות העובדה כי הקוד עצמו רץ על המחשב המקומי ולא בצד השרת.
תחום נוסף שהופך להיות פופולארי יותר ויותר במסגרת קורסים מתקדמים הוא HTML 5. תקן HTML 5 מוסיף מספר רב של תגיות חדשות באמצעותן מגדירים חלקים שונים בדפי אינטרנט בצורה מדויקת יותר מאשר בתקנים הקודמים של HTML. כמו כן, בעזרת HTML 5 ניתן להריץ סרטונים ואפילו אפליקציות שלמות מבלי הצורך ללמוד טכנולוגיות משלימות ל -  HTML כגון פלאש, שלאט לאט מאבדות מחשיבותן.

 

תכנים משלימים : שיווק וקידום אתרים

לעיתים קרובות לומדים מספר שיעורי בונוס או אפילו קורס צמוד בנושא קידום ושיווק של אתרי אינטרנט. הסיבה לכך היא שהיום לא מספיק לבנות אתר אינטרנט מקצועי, אלא יש צורך לדעת כיצד להביא אליו תנועה רלוונטית. לכן, לבוני אתרים בעל רקע בקידום אתרים ושיווק שלהם יש יתרון על פני עמיתיהם שלהם אין את הידע הנ"ל...
 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

מאמרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה