שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופרסום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות הינו תחום הדורש ידע רב. בחלק זה של האתר ריכזנו עבורכם מאמרים כללים בתחום
מאמרים

מאמרים

 

תוכן,קידום ומה שביניהם

אין ספק כי קידום אתר הוא מצרך הכרחי בעבור כל אתר הרוצה לקבל את החשיפה הראויה ולהופיע בעמוד התוצאות הראשון של ענקית מנועי החיפוש Google. ישנם מספר "כללים" אחריהם מחוייב כל אתר לעקוב בכדי להצליח במשימה. בין אלו, נמצא בין היתר: תוכן איכותי, מערך קישורים, אופטימיזציית אתר, מבנה וקוד אתר ועוד. בשורות הבאות, בחרנו להתרכז בתוכן איכותי וחשיבותו לאתר, הן מבחינת קידום והם מבחינת גולשי האתר. הבה נתחיל.

 

 מהו תוכן איכותי

 ישנם מספר מדדים או פרמטרים המרכיבים תוכן איכותי.

 

 

 

כתיבה נכונה – הדבר החשוב ביותר הוא לכתוב נכון ולעמוד בכל כללי הכתיבה הכוללים פיסוק. יש לעבור על הטקסט באופן מושלם בכדי לוודא שאין שגיאות כתיב או שגיאות הקלדה, ורק לאחר שבטוחים כי הטקסט כתוב היטב ונכון, יש להעלות אותו לאתר. תוכן איכותי יהיה טקסט שכתוב היטב, מובן, ברור ואף נהיר.

 

מסר האתר – על התוכן להיות מותאם למסר האתר ואכן לשקף את מה שהאתר אמור להעביר.  
גולש ממוצע (קהל היעד) – התוכן נכתב בעיקר עבור גולשי האתר וככזה, עליו להיות מותאם לגולש הממוצע. המטרה העומדת אל מנגד לתוכן היא שכל מי שיכנס אל האתר ויקרא את התוכן הכתוב בו, יבין היטב מה כתוב ועל מה מדובר.

 מי יכול לכתוב תוכן

 מלאכת כתיבת תוכן לאתרים אינה שמורה אך ורק לכותבי תוכן מקצועיים וכל אחד יכול לכתוב. מרבית בעלי האתרים, בוחרים לשכור את שרותיהם של כותבי תוכן מקצועיים או חברת הקידום מספקת בעבורם את התוכן. כמו כן, במידה ובעל האתר או מי מטעמו, שולטים ביכולות הכתיבה, הרי שאין כל מפרע לכתיבה עצמאית.

 

 מדוע תוכן איכותי חשוב

 חשיבות תוכן איכותי היא גבוהה לאין שיעור משתי סיבות עיקריות: האחת, יש לכבד את הגולשים באתר שלך ולהעניק להם ערך מוסף. אתר, מעוצב ויפה ככל שיהיה, במידה ואין בו תוכן מעניין וכזה המכבד את הגולשים, אינו משאיר סיבה להישאר בו או לחזור אליו. הסיבה השנייה היא מאוד פשוטה והיא: כי גוגל מעודד ואף ניתן לומר "דורש" תוכן איכותי. אתרים בעלי תוכן איכותי יקודמו אל מול אתרים ללא תוכן איכותי שלא יקודמו ואף ידחקו הצידה.

 

לסיכום, חשוב מאוד כי כל אתר יהיה בעל תוכן איכותי, הן עבור גולשי האתר והן עבור מטרות הקידום. 

 

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

מאמרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה