שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופרסום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות הינו תחום הדורש ידע רב. בחלק זה של האתר ריכזנו עבורכם מאמרים כללים בתחום
מאמרים

מאמרים

 

מי צריך אחסון אתרים?

שירותי אחסון אתרים דרושים לכל בעל עסק אשר מחזיק באתר באינטרנט, שכן בניגוד לאנשים שאינם מחזיקים באתר אינטרנט ויכולים להסתפק בדיסק קשיח עליו מאוחסנים הקבצים והתיקיות, צריכים בעלי האתרים לאפשר לקהל הגולשים לגלוש בדפי האתר שלהם באופן תמידי ולכן צריך האתר להיות מאוחסן בדרך שונה מהדרך בה משתמשים האנשים במחשב הביתי. 

 

אם יש לכם אתר אינטרנט ואתם מעוניינים לאפשר ללקוחות שלכם להשתמש בו בכל שעה יהיה עליכם להיעזר בשירותים של חברת אחסון איכותית. באמצעות שירותי אחסון אתרים יעלה האתר במהירות ויהיה זמין ונגיש עבור כל הגולשים שלכם. בצורה זו לא תאבדו לקוחות פוטנציאליים.  

 

 שם המשחק- זמינות וחוזק

 כאשר משתמשים באחסון אתרים נמצאים דפי האינטרנט על המחשב אשר נקרא בשם שרת. כמה דפי אינטרנט נקראים בשם אתר אינטרנט. כאן עשויה לעלות השאלה- מדוע בעצם לא להפוך את המחשב בבית לשרת רשת על ידי חיבורו לאינטרנט? התשובה היא שהאינטרנט שלנו אינו חזק מספיק ובמידה ותעשו זאת הוא לא יאפשר לגולשים רבים לגלוש יחדיו. כמו כן, עשוי המחשב להיות כבוי או שהרשת עלולה לפול ולכן לא יהיה האתר זמין. 

 

 אז איך פותרים את הבעיה?

 כדי לפתור את הבעיה ולאפשר לאתר להיות זמין ונגיש עבור גולשים רבים נעזרים בעלי האתרים השונים בשירותים של חברות אחסון. חברות אחסון איכותיות מחזיקות בשרתים חזקים ומחברות את השרתים לאינטרנט באמצעות חיבורים מהירים וחזקים. בצורה זו יכול בעל האתר לאפשר להרבה לקוחות לגלוש באתר בו זמנית. מעבר לאחסון האתר מספקות חברות האחסון שירותי אבטחה, שירותי גיבוי מידע, שירותי תמיכה טכנית ועוד. יש לציין כי קיימים הבדלים בין השירותים שהחברות מספקות וחשוב מאוד לבחור בחברת אחסון אשר עונה על הצרכים שלכם.

 

 

 

פרמטרים שיש לבדוק לפני בחירת חבילת האחסון- 
נפח אחסון, מהירות, שירותי תמיכה טכנית, אבטחה ועוד

 

 חברות האחסון מציעות ללקוחת מגוון חבילות אחסון ועל הלקוח לבחור בחבילה המתאימה. במידה והאתר שלכם הינו אתר תדמיתי לא תזדקקו למקום של יותר מ- 40 מגה, אך במידה והאתר שלכם גדול תזדקקו למקום רב. מעבר לנפח האחסון הדרוש לאתר שלכם יש לבדוק מהו הצפי להיקף החודשי של התעבורה, כמה אתרים אתם מעוניינים לאחסן בחבילה, האם אתם צריכים חבילת אירוח משרת LINUX או WINDOWS והאם אתם צריכים חבילה אשר נמצאת על שרת שנמצא בישראל או בחו"ל. 

 

 

חשוב מאוד לבדוק את המהירות של השרת ביחס לגולשים, במידה והאתר עולה באיטיות ומגיב לאט עשויים הלקוחות לאבד את סבלנותם ולעזוב אותו. מעבר לזאת הדבר ישפיע על מיקומו של האתר שכן גוגל מקדם את האתרים המהירים. 
פרט נוסף שחשוב לבדוק הוא האם חברת האחסון מספקת שירותי תמיכה טכנית ומסייעת באופן מהיר והאם האתר מאובטח. נוסף על כך, יש לבחור בחבילת אחסון משתלמת ולבדוק האם האתר מאוחסן בשרת "שיתופי" (ישנה אפשרות לאחסן את האתר גם על שרת ייעודי). אין ספק כי האתר השיתופי חוסך כספים רבים אך יש לו מספר חסרונות משום שעל שרת שיתופי נמצאים אתרים רבים. שרת שיתופי פחות מאובטח משרת ייעודי, פחות גמיש מהשרת הייעודי, הביצועים שלו פחות טובים ועוד.

 

 

השקיעו זמן ומחשבה בעת בחירת חברת האחסון שלכם

 

 

 

מכיוון שלא בכל יום בוחרים בחברת אחסון אתרים חשוב לבדוק את החברות הקיימות ולהשקיע בכך זמן ומחשבה, בצורה זו תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם לבצע בחירה נכונה אשר תשתלם לכם בהמשך. 

 

חברת אחסון משתלמת, איכותית ובעלת מוניטין אשר עובדת בשקיפות, מעניקה שירות מקצועי ואמין ומחזיקה בצוות עובדים מיומן אשר מספק שירותי תמיכה טכנית במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע תאפשר לכם לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר- בצורה זו לא תבזבזו זמן במידה ותהיה תקלה, תוכלו לעבוד בצורה גמישה והאתר שלכם יהיה זמין ונגיש ללקוחות רבים. 

 

 כדי לבחור את החברה המתאימה מומלץ לבחון כמה חברות ביניהן גם חברות תוכנה לניהול עסק, לבדוק את סוג החבילה הדרושה לכם ואת הצרכים הנוספים שלכם ורק לאחר מכן לבצע את הבחירה.


 

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

מאמרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה