שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופרסום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות הינו תחום הדורש ידע רב. בחלק זה של האתר ריכזנו עבורכם מאמרים כללים בתחום
מאמרים

מאמרים

 

קידום עסקים באמצעות מוצרי פרסום

עסקים הם יצורים חיים. ובשונה מהחשיבה הרווחת דווקא הפרטים הקטנים הם החשובים ביותר. וזאת מאחר שמרבית טכניקות השיווק המסורתיות והבסיסיות ביותר. 

 אשר נוגעות בתקשורת הבין אישית אינן נדרשות בשינוי. הדרך הטובה  ביותר "לתבל" את קידום העסק ולהפוך אותו למעניין ומקורי יותר אינו דורש מאתנו בהכרח השקעה כלכלית כבדה מידי.

 ואם הסקנו כי העסק שלנו הוא יצור חי לכל דבר, עלינו לחשוב ולהתייחס אליו ככזה. היכולת למתג את העסק ממש כמו אייקון אופנתי סקסי, בין אם מדובר בפתרון טכנולוגי כמו עולם הסלולאר ובין אם שירות הון אנושי כמו כוח אדם או רשת חברות השמה. הרעיון הוא זהה לחלוטין - היכולת לנהל תקשורת פשוטה באמצעות מוצר פשוט כמו מוצר פרסום.

 

אבל כיצד מוצרי פרסום יכולים להביא את כל המטרות הללו לידי הגשמה? זהו בדיוק הנושא בגינו התכנסנו כאן.  

 

מוצרי פרסום לערביי השקה וכנסים עסקיים 

  בכנסים קיים פרמטר של ערב רב של פעילויות אם ברצוננו לבדל את המותג והמוצר שלנו ולהביא לתשומת לב מצד הנוכחים, עלינו לגעת ברעיון שיהיה קליט והיה פשוט לקחת איתנו. הדרך הטובה ביותר היא דרך מוצרי פרסום. מוצרי פרסום לטובת קידום העסק יכולים להיות מוצרים פשוטים וברמת מורכבות שתביא להבנת הרעיון. רבים מאתנו שוגים ומשקיעים במוצרי פרסום שונים ומשונים שיש צורך להבין את התפעול שלהם, כלומר , "מה בעצם עושים עם זה". למרות שאנחנו רוצים להיות הכי מיוחדים, חשוב שנשים דגש על המסר עצמו ולא על מורכבות הפריט או המוצר עצמו.

 

 מוצרי פרסום יומיומיים - פרסום שימושי שהולך עם הלקוח

 

 השתדלו לבחור במוצרי פרסום אשר יכולים להיכנס אל כיס החולצה, המכנסיים או התיק של הלקוח, כך שמעבר לשיווק הישיר של המוצר או השירות שלכם, תביאו ליעילות ושימושיות ולא עוד קישוט מיותר, מנצנץ וחסר תועלת, כאלה מהם ניתן להתרשם במרבית הכנסים והאירועים העסקיים. מוצר פרסום עם לוגו ואפשרויות התקשרות אשר מאפשר גם שימוש נוסף ויומיומי, כמו למשל מחשבון כיס קטן, פנס כיס, עט , וכיוצא באלה, יביאו לשיווק ישיר ושיווק עקיף של העסק/השירות/המוצר.

 

 גאדג'טים ופיצ'רים טכנולוגיים כמוצרי פרסום

 

 פריטים קטנים כמו דיסק און קי, מיני מקלדת נייד, ופריטים גדולים יותר כמו, מאוורר למחשב הנייד, מעמד למחשב הנייד וכדומה, יעניקו מענה כפול ודו צדדי גם לעסק וגם ללקוח, מוצרי פרסום אלה אשר נוגעים לעולם המחשוב, יהיו דרכי פרסום יעילות ביותר, וע"י מציאת ספק לשיווק על פי עלויות כמות, תוכלו למקסם גם את השיווק וגם את יעילות השיווק ללא השקעה כספית משמעותית.

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

מאמרים

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה