מי אנחנו ומה אנחנו עושים

SEO Creative מפתחת פתרונות חכמים לשיווק באינטרנט משלב האסטרטגיה, לביצוע בפועל ולמדידת האפקטיביות של הפעילות הדיגיטלית. אנו מפתחים מערכות המספקות ערך מוסף ומדיד, תוך שיפור הנוכחות האינטרנטית של לקוחותינו וכמו כן אנו מספקים ליווי מקצועי, מסור ומהיר. במילים אחרות - אנחנו נדאג שהלקוחות יגיעו אליכם.

שותפויות

SKIPPERS
SKIPPERS הינו פלטפורמה המחברת בין ימאים. האתר מרכז מידע על שייט יאכטות, אירועי ספורט ימיים, לימודים, הפלגות, יומני מסע וחוות דעת של שייטים.
למעבר לחצו כאן: skippers.co.il

Tip La Trip
האתר מנוהל בשותפות אורי מלץ, עיתונאי התיירות, חבר מועצת העיתונות וחבר הנהלת איגוד הישראלי לעיתונות תקופתית ו SEO CREATIVE. האתר משמש כגוף תוכן תיירותי מהמובילים בישראל עם מאות אלפי גולשים בשנה הנהנים ממידע עשיר על טיולי משפחות וטיולים לכל גיל.
למעבר לחצו כאן: tiplatrip.com

פיתוח אתרים ואפליקציות

מצע השירותים שלנו כולל בין היתר שירותי פיתוח B2B אשר מספק שירות כולל לדרישות העסק. בין שירותי הפיתוח שלנו: מערכות CRM/ERP, מערכות לומדה, אתרי תדמית, סחר, בלוגים, מערכות משלוחים ומערכות ייעודיות על פי דרישה ואיפיון. היות ואנו קרובים באופי לפאן השיווקי, הפיתוחים שלנו תמיד מניבים תוצאות.

שיווק ופרסום באינטרנט

קידום אתרים, פרסום בגוגל וברשתות החברתיות, קניית שטחי פרסום ברשת ועוד - בעזרת ידע נרחב וניסיון עשיר, אנו נבנה עבורכם את התמהיל הנכון ביותר לפרסום העסק שלכם באינטרנט.

שירותי אוטומציה

הרובוטים כבר כאן! כלומר כבר היום ניתן לתת לרובוטים ותהליכי אוטומציה לעבוד בשביל העסק 24/7. היתרון הגדול של הרובוט הינו היכולת לבצע פעולות רוטיניות ללא טעויות. האתגר הגדול הוא בפיתוח תהליכים ויכולות אשר יבנו את התהליכים והרובוט בצורה כזו שנראה תמיד עקומת שיפור בביצועים. דבר שעד כה כפי הנראה בוצע בזכות יכולת האילתור של המוח האנושי. וזו המומחיות שלנו

קידום אתרים

המטרה שלנו היא להוציא מהאתר שלכם את המקסימום תוך ביסוס נוכחות גבוהה ברשת. אנו נדחוף את האתר שלכם קדימה במנועי החיפוש, נהפכו לידידותי למשתמש, דינאמי ומניע לפעולה.

כתיבת תוכן שיווקי

היום כבר לא מאמינים לפרסומות. לכן אמצעי השיווק היעיל והאמין ביותר הפך להיות - התוכן. תוכן שיווקי ובעל ערך יכול לעשות פלאים לאתר שלכם, להרחיב את קהל היעד ולהגדיל את הרווחים. אחרי הכל, התוכן הוא המלך (אמרו זאת לפנינו).

מיתוג ברשתות חברתיות

רשתות חברתיות הן כלי שיווק עצמתי ופלטפורמה עסקית נהדרת. אך הן מחייבות מיתוג נכון של העסק, אפיון מטרות, ניצול יעיל של התקציב והבנה מעמיקה בתחום. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

LEGEND

  • Analytics
  • Automation
  • Content
  • SEO/SEM
  • Campaigns
  • Media
  • Technology
  • Design

סטאטוס ועובדות מענייניות

25000+

CODE LINES THIS MONTH

150+

LAUNCHED PROJECTS

9900+

COFFEE CUPS THIS YEAR

180+

REVIEWS AND RATINGS

לעבוד איתנו

אנו נעשה כל שביכולתנו כדי להפוך את הפרויקט הטוב ביותר הבא שלנו!

TOP
התקשרו תאום ייעוץ