המלצות וחוות דעת

לאורך השנים סיפקנו שירות לעשרות לקוחות והשלמנו מאות פרוייקטים. שמחים לשתף בחלק מחוות הדעת וההמלצות שקיבלנו

נשמח לראות גם אותך בין לקוחותינו הממליצים

mobileye
גל פינסלרLearning Developer | IMS | Intelligent Mobility Solutions Division
דניאל העביר אצלנו ב mobileye, סדנת גוגל אנליטיקס לכל אנשי ונשות הדיגיטל של החטיבה. ההרצאה הייתה מקיפה ומעמיקה. דניאל היה מאוד מקצועי, תוך התאמת המענה לצרכיה הייחודים של המחלקה שלנו. קיבלנו מכל המשתתפים פידבק חיובי על הסדנא. ממליצה בחום.
אמיר מלץ
אמיר מלץמנהל חטיבת שיווק ומכירות בית התפוצות - מוזיאון העם היהודי
בית התפוצות עובד עם חברת SEO Creative מזה כ-3 שנים במהלכם הרחבנו את תחומי והיקף הפעילות בצורה משמעותית בעקבות שביעות הרצון שלנו מאיכות התוצרים מהפעילות המשותפת. SEO Creative משלבת ניהול לקוח צמוד עם הבנה אסטרטגית של המאפיינים הענפיים והארגוניים וזאת כדי לבנות כלים ופעילויות התומכים ביעדים השיווקיים של בית התפוצות.
יוסי אלקובי
יוסי אלקובימנהל שיווק וורקר בע"מ
חברת SEO Creative מלווה את Worker מזה 7 שנים במהלכם יחד בנינו את הזהות והנוכחות הדיגיטלית ברשת של החברה . בשנה האחרונה השקנו e commerce מתקדם ויוקרתי ליווי המקצועי של חברת SEO CREATIVE בניצוחו של ליאור ותפעולה השוטף של מנהלת הלקוחות מאיה היה מעל ומעבר לציפיות ובזכותם המוצר שלנו פשוט טוב יותר. המקצועיות , הגדלת הראש והשותפות האמיתית בעבודה היומיומית הם הסיבה האמיתית שאנו גאים לעבוד איתם כספק מוביל וכאוטוריטה מוחלטת בזירת הדיגיטל
העמותה לנפגעי גזזת בישראל
אנו עובדים מזה מס' שנים עם חברת סאו – קראייטיב. במהלך השנים התקיימה תקשורת פתוחה הן באמצעות ה - mail והן בשיחות טלפון ותמיד קבלנו מענה מהיר. כל פנייה נענתה באדיבות ובנימוס ותמיד מתוך רצון לסייע. במהלך השנים נעשו שינויים מתוך גמישות מחשבתית ומערכתית כדי לקדם את האתר ועמוד הפייסבוק של העמותה לאיתור נפגעי ההקרנות נגד ממחלת הגזזת. מדי חודש בחודשו כמו שעון שוויצרי נשלחו דו"חות המתארים ומסכמים את הקמפיין לקידום האתר ודף הפייסבוק, ואם דבר מה בסיכום היה לא נהיר מיד עם הפנייה לבירור התקבל הסבר מקצועי וברור.
שלמה בן גל
שלמה בן גלמנכ"ל המכללה האקדמית בוינגייט
SEO Creative קידמה אותנו בצורה די משמעותית לעומת החברות האחרות שעבדנו איתם בנושא של קידום אתרים, קידום בגוגל, דברים אלו קידמו את המכללה בנושא הרישום של המשתלמים והסטודניטים בצורה די מרשימה.
טל מוצני
טל מוֹצניראש היחידה ללימודי חוץ וניהול קריירה, המרכז האקדמי רופין
באופן אישי אני עובד עם SEO Creative מזה 6 שנים וכ- 3 שנים בתפקידי האחרון. הסיבה שהמשכתי לעבוד בכל התקופה הזו עם SEO קשורה ליחס האישי והליווי הצמוד אותו אני מקבל לאורך כל הדרך. כל פרויקט מלווה החל משלב הרעיון דרך הפרסום ועד מעקב אחר התוצאות. המקצועיות והאכפתיות הינם ללא פשרות. אני סמוך ובטוח בכל פרויקט חדש שבעזרת SEO אנחנו נצליח לעמוד ביעדי המכירות שלנו.
רונה כהן-מורדמנהלת אגף שיווק, החברה להגנת הטבע
SEO Creative מלווה את החברה להגנת הטבע משנת 2009. החברה להגנת הטבע פועלת בתחומים רבים ובזכות הבנת SEO creative את הארגון ומטרותיו, מצליח אתר החברה להיות בראש החיפושים. הידע המקצועי והקשר ההדוק שיש ל SEO Creative עם Google, עזרו רבות לקידום פעילות החברה להגנת הטבע.
תרי אליאסף
תרי אליאסףמנהלת מחלקת שיווק קבוצת חבר
אני עובדת עם SEO קראייטיב מזה כ- 4 שנים בתחומי פעילות שונים. לא טריוויאלי לעבוד עם ספק שנותן לך תחושה של שותף לדרך, הן לתהליך והן להצלחה. המקצועיות, הידע והמחויבות של הצוות בניצוחו של ליאור, באים לידי ביטוי בכל מהלך ומאפשרים לא פעם פתרונות טכנולוגיים יצירתיים ב- no time וחשיבה מחוץ לקופסה.
סבין מרן פרנדימנהלת שווק
חברת מוצאות בע"מ עובדת מעל שנתיים עם חברת SEO Creative ומקדמת בעזרתה את אתר האינטרנט של החברה. מנהלי חברת SEO Creative הקדישו זמן להבנת הצרכים הייחודיים של חברתנו ואפיינו את סדרי העדיפויות באופן אופטימלי. כתוצאה מכך, המטרות שהוגדרו, מושגות באופן קבוע. שיתוף הפעולה ביננו נעים, יעיל ומקצועי.
TOP
התקשרו תאום ייעוץ