מכללת לוינסקי

מכללת לוינסקי היא המוסד האקדמי להכשרת מורים. המכללה מציעה מבחר גדול של תכניות לתואר ראשון ושני בחינוך, תעודת הוראה והסבת אקדמאים להוראה. במהלך השנים הכשירה המכללה כ-44,000 מורים ומחנכים, אשר מטביעים את חותמם על מערכת החינוך בישראל.
הלקוח פנה אלינו במטרה לקדם אורגנית את אתר המכללה. תחום הלימודים ידוע כתחום תחרותי במיוחד. תהליך הקידום חייב ביצוע מחקר שוק של מתחרים וביטויי חיפוש לבניית אסטרטגיה והפיכתה לתכנית עבודה הן המישור ה-on site והן במישור ה-off site: הנחיות לביצוע אופטימיזצית מבנה ותוכן לדפי נחיתה ולאתר כולו, ניטור ומעקב אחר תקלות טכניות, הנחיות לשיתופי פעולה ויח"ץ, אפיון וליווי בהקמת אתר חדש שנבנה בימים אלו, בניית תכניות עבודה רבעוניות וריענון תכניות העבודה בהתאם למחקרי השוק המשתנים.
במקביל בנינו סטנדרטיזציה של המדידה: מסמך אפיון המאלץ את כל הספקים של המכללה (אורגני, ממומן, רימרקאטינג, מנהלי רשתות חברתיות, דיוור) לעבוד בצורה אחידה. המכללה מקבלת דוח מרכז של כל פעילויות אתר המכללה המאפשר חישוב יעילות של כל אפיק שיווק.
בתקופה בה אנו מלווים את המכללה המיקומים האורגניים של מסלולי הלימודים השונים עלו כולם לראש העמוד הראשון. הלקוח מקבל עדכונים שוטפים אודות התקדמותו לרבות דו"חות מסודרים ופגישות רבעוניות.